Кам’янець-Подільський

навчально-виховний комплекс №13 у складі  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови і гімназії

Хмельницької області

вул.Пушкінська, 5 м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300

тел :(03849)7-40-37   kpschool13@gmail .com  Код ЄДРПОУ  22783913

 

 НАКАЗ

31.05.2019 р.                                                                                                                      №  135-у

Про зарахування учнів до 1-Х класів

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати наступних  учнів до 1-А класу:

  1. Бабінчук Сергій Олександрович
  2. Боднар Денис Андрійович
  3. Богомолов Нікіта Андрійович
  4. Бомба Поліна Олександрівна
  5. Боднарецький Роман Віталійович
  6. Бурковська Аліка Дмитрівна
  7. Жарікова Аріана Андріївна
  8. Кукуруза Вікторія Олександрівна
  9. Логвиненко Ангеліна Сергіївна
  10. Мельник Владислав Валерійович
  11. Михайлик Ольга Артурівна
  12. Нестеровський Володимир Олександрович
  13. Олійник Даніїл Дмитрович
  14. Оржеховський Вадим Валентинович
  15. Пилюйко Назар Андрійович
  16. Плесовських Максим Володимирович
  17. Романова Єлізавета Спартаківна
  18. Сєвєров Арсен Ростиславович
  19. Солодка Соломія Сергіївна
  20. Тарасевич Марія-Маргарита Павлівна
  21. Тарасов Максим Олександрович
  22. Типа Анастасія-Марія Дмитрівна
  23. Томусяк Валентин Ігорович
  24. Хитрук Катерина Олегівна
  25. Чабан Евангеліна Віталіївна
  26. Шедловський Валентин Валентинович
  27. Шукліна Валерія Ігорівна
  28. Шатохіна Вероніка Олексіївна

2. Зарахувати наступних  учнів до 1-Б класу:

  1. Авінова Віталіна Віталіївна
  2. Білюк Давід Олегович
  3. Бугерчук Адріана Миколаївна
  4. Володковська Анастасія Максимівна
  5. Вінгродська Марія Дмитрівна
  6. Войчук Міхал Вітплійович
  7. Григор’єв Давид Дмитрович
  8. Голубатий Максим Віталійович
  9. Зубаль Олександр Сергійович
  10. Зюбровський Кіріл Васильович
  11. Ксьоншкевич Микола Андрійович
  12. Кушнір Дамир Іванович
  13. Маркевич Велізар Васильвич
  14. Мельничук Софія Денисівна
  15. Мешкова Богдана Сергіївна
  16. Молотовський Сергій Сергійович
  17. Мороз Марія Іллівна
  18. Обачук Ксенія Максимівна
  19. Редич Даніель Олегович
  20. Романцова Анастасія Богданівна
  21. Свідерський Дмитро Олександрович
  22. Сінглевич Соломія Дмитрівна
  23. Туранська Ангеліна Юріївна
  24. Ходаківський Владислав Леонідович
  25. Черкавський Артем Віталійович
  26. Юрець Каріна Олександрівна

3. Зарахувати наступних  учнів до 1-В класу:1

  1. Вершигора Марія Олександрівна
  2. Вишневський Олександр Сергійович
  3. Гах Давід Владиславович
  4. Гурницький Олександр Володимирович
  5. Іванова Христина Олександрівна
  6. Калащук Максим Олександрович
  7. Карпенко Дарина Вікторівна
  8. Коваленко Софія Геннадіївна
  9. Китриш Олександр Сергійович
  10. Кравчук Максим Олександрович
  11. Машталер Артем Андрійович
  12. Мельник Богдана Миколаївна
  13. Мороз Олеся Олексіївна
  14. Москальчук Назар Сергійович
  15. Ненашко Соломія Богданівна
  16. Нефедов Матвій Артемович
  17. Новіцька Єлізавета Юріївна
  18. Павленко Олександр Ігорович
  19. Павлишен Давид Олександрович
  20. Ратушняк Артур Андрійович
  21. Семеновський Артем Андрійович
  22. Смірнова Маріна Олексіївна
  23. Соловська Марія Ернестівна
  24. Струмінська Валерія Миколаївна
  25. Тауцький Назар Миколайович
  26. Ткаченко Анастасія Олегівна
  27. Федоров Владислав Дмитрович
  28. Ширяєв Максим Сергійович
  29. Юрковська Любов Валентинівна

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Підстава: заяви батьків.

Директор  НВК №13                                        І.В.Охота

 

Набір до перших класів НВК №13 на 2019-2020 н.р. – продовжується!