I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

З 21 по 23 грудня 2020 року здобувачі освіти НВК №13 взяли участь I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Враховуючи ситуацію із захворюваністю на короновірусну інфекцію та карантинними обмеженнями, цього року конкурс-захист вперше проходив у дистанційному форматі та новими умовами проведення.

Команда НВК №13 у складі: Мокринчук Максим (10 клас), Олійник Іванна (10 клас), Балабан Софія ( 11-Б клас), Дьомінова Анастасія (11-Б клас), представила на розгляд журі 4 роботи, які за результатами  заочного оцінювання, постерного захисту та наукової конференції  стали переможцями та призерами конкурсу:

І місце – Мокринчук Максим, секція «Гідрологія», науковий керівник Мисько Володимир Зіновійович;

ІІ місце – Олійник Іванна, секція «Географія та ланшафтознавство»,  науковий керівник Мисько Володимир Зіновійович;

ІІІ місце – Балабан Софія, секція «Зарубіжна література», науковий керівник Усачова Наталія Вікторівна;

ІІІ місце – Дьомінова Анастасія, секція «Етнологія», науковий керівник Ткачук Інна Петрівна.

Вітаємо переможця, призерів та їх наукових керівників!

Мокринчуку Максиму та його науковому керівнику Миську В.З. бажаємо успіху та перемоги в ІІ (обласному)  етапі конкурсу-захисту МАН.

Учнівський та педагогічний колектив НВК №13 пишається досягненнями юних науковців  закладу!