День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 30-річниця виведення військ з республіки Афганістан.

13.02.2019р. в НВК №13 проведено заходи присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річниці виведення військ з республіки Афганістан.

У виховних заходах взяли участь учасники бойових дій: офіцер запасу Збройних Сил України Сторожук В’ячеслав Володимирович та член правління міської спілки воїнів-афганців Латошкін Віктор Іванович, які брали участь у бойових діях в Афганістані та Літинський Михайло, колишній учень нашої школи, учасник бойових дій в зоні АТО (ООС).

Для учнів 8-9 класів Вчителі історії Кушнір Я.П. та Спасюк О.І. підготували документальний журнал «Крізь пекло афганської війни».

• У виховному заході у 6-В класі «У пам’яті не згасне» взяв участь Сторожук В’ячеслав Володимирович.

• На зустрічі з учнями 7-х класів був запрошений Латошкін Віктор Іванович.

• У виховному заході у 2-А класі «Зростаємо патріотами» взяв участь Літинський Михайло.

• Зустріч учнів 8-Б класу з Літинським Михайлом.

• Виховний захід для учнів 8-9 класів «Крізь пекло афганської війни».