День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020р. учні та вчителі НВК №13відзначили День Героїв Небесної Сотні.

Учні 8-9 класів відвідали виховний захід «Герої не вмирають», на якій вчитель історії Спасюк О.І. розповів про буремні дні лютого 2014р., коли вирішувалась доля України.

Школярі переглянули документальний фільм про події того часу. Зі сльозами на очах покидали діти залу.

Такі патріотичні заходи формують справжніх громадян України, виховують почуття відповідальності, свободи та незалежності.

Хвилиною мовчання учні та педагоги НВК №13 вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Також учнівський та педагогічний колектив приєдналися до шостої всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Сотні білих ангелів розвісили учні біля школи, щоб нагадати всім: «Ми не маємо права забувати про розстріли мирних людей…»